Вироби з нержавіючої сталі в Луцьку - Пандус в під'їзді

Основна функція пандусів полягає в з'єднання двох поверхонь на різних висотах. Дані вироби мають форму похилих доріжок, складених з металевих смуг і мають загнуті краї. Без пандусів неможна уявити зручне переміщення для різних груп людей будь-якого будинку або приміщення, оскільки вони виконують головну роботу для функціонування всіх об'єктів нерухомості.

Іноді конструкція пандусів може замінити собою прості сходи. Але найчастіше, вони монтуються на самих сходинках під'їздів.

Пандус в під'їзді

Пандус в під'їзді забезпечує безпечне переміщення людей на інвалідних кріслах і дітей в колясках у важко переміщуваних місцях. Можуть бути встановлені як зовні, так і всередині приміщень. Саме завдяки пандусам, стає можливо окремим людям, у яких обмежена фізична діяльність, підніматися по сходах до входу.

Існує кілька видів пандусів. Найбільш зустрічаються стаціонарні, основним призначенням яких є зручне переміщення дитячих колясок та інвалідних крісел при вході в усі типи будівель.

Пандус в під'їзді

Завдяки відкидним пандусам, які кріпляться вертикально до стіни і без особливих зусиль відкидаються на сходи, можна максимально звільнити сходовий проліт пішоходів, привівши пандус у вихідне положення.

Якщо сходовий проліт занадто малий для встановлення стаціонарного пандусу, тоді використовується портативний складний пандус. У більшості випадком даний вид пандусів використовується в місці сходових проходах з великою різницею висоти, де ускладнено проїзд колісних транспортних засобів, і забезпечує комфортабельне пересування.

В даний час, не складе труднощів замовити послуги виготовлення різних видів пандусів, які будуть самих різних рівнів і складнощів.