Вироби з нержавіючої сталі в Луцьку - Огородження пандусів з нержавіючої сталі

При монтажі входу в будь-яке приміщення, потрібно обов'язково пам'ятати і про інвалідів, людей, які мають фізичні обмеження в русі. Саме тому, на першочерговому рівні проекту будь-якого призначення, згідно з нормами будівництва, потрібно починати з потреби дотримуватися норм для інвалідів.

Дана проблема досить актуальна, оскільки, зараз навіть у спеціалізованих магазинах, транспортних стоянках та інших будівельних об'єктах, дуже рідко можна зустріти спеціальні пристосування для інвалідів.

Огородження пандусів

Для літніх людей, у ​​яких існують проблеми з переміщенням, громадські місця, для зручного пересування, повинні бути облаштовані спеціальними, зручними для переміщення перилами і поручнями.

Через габарити інвалідного візка, висоти хвата, огородження пандусів з нержавіючої сталі повинні мати специфічну конструкцію, яка відповідає унікальним ергономічним вимогам. Для зниження складності захоплення, необхідно обладнати огородження подвійними поручнями.

Огородження пандусів

Всі пандуси повинні відповідати певним стандартам. Тому, при їх монтажі враховується багато параметрів, таких як висота, нижня отбортовка, яка запобігає прослизання коліс інвалідного візка по площині пандуса. Ідеальним матеріалом для виготовлення пандусів є нержавіюча сталь, яка додасть значні запаси міцності в конструкцію перила з нержавіючої сталі і витримає велике навантаження.

Також, якщо пандуси розташовуються на вулиці, для збереження їх цілісності та початкового вигляду, необхідно використовувати корозійностійкі матеріали та спеціальне полірування.