Вироби з нержавіючої сталі в Луцьку - Перила з алюмінію

На сьогоднішній день, одним з варіантів створення красивих, довговічних і сучасних перил є використання перил з алюмінію. Саме завдяки своїм функціональним якостям, перила з алюмінію досить зручні у використанні.

алюмінієві перила

Завдяки даному виду перил, можливо реалізувати найрізноманітніші проекти, оскільки труби з даного матеріалу мають найрізноманітніші діаметри і форми, які додадуть одночасно неймовірну елегантність, красу, довговічність та міцність.

алюмінієві перила

Для зберігання виробу в початковому вигляді, отримання зносостійкості, алюміній проходить етап анодування, що являє собою електрохімічний процес, який створює на поверхні металу оксидну плівку. Дане покриття має товщину 19 мкм, дуже добре тримається, не відшарується, не облізе, і додасть металу довговічність як зовні, так і всередині.

алюмінієві перила

Виключно завдяки таким властивостям, як морозостійкість, стійкість до вологи і жароміцність, перила з алюмінію можна застосовувати не тільки в приміщенні, але і зовні будинків, притому без спеціального догляду. А в зв'язку з великою кількістю колірної гами перил, дані вироби урізноманітнять практично будь-який інтер'єр.

Вирішивши встановити у себе алюмінієві перила, Ви будете переконані в їх багатофункціональності, простоті установки, надійності, зручності в експлуатації. А збірка алюмінієвих перил з практично непомітними точками кріплення, яка виконується за принципом конструктора, заощадить Ваш час і витрати.

алюмінієві перила

Перила з алюмінію мають великий спектр переваг:

  • Краса і естетика зовнішнього вигляду;
  • Несприйнятливість до корозії і зносу через ідеальну міцність матеріалу;
  • Повна відсутність спеціального догляду;
  • Незмінність початкового кольору протягом всього терміну експлуатації;
  • На порядок нижча ціна, в порівнянні з аналогами перила з нержавіючої сталі;
  • Максимально швидка установка і простота монтажу;
  • Неймовірно великий вибір заповняючих матеріалів, наприклад, скло, сталеві листи;
  • Можливість пофарбувати перила в необхідний колір.

Звернувшись до фахівців, контактні телефони яких розміщені на сторінці Контакти, Ви зможете оцінити якість і міцність конструкцій встановлених алюмінієвих перил на Вашому об'єкті.